• Сб. Лип 24th, 2021

Nevo News

Головні новини

Лукашенко звернувся до генсека ООН

Відnevo-admin

Чер 18, 2021

Олександр Лукашенко звернувся до генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй.

Приводом стало переобрання на цю посаду Антоніу Гутерріша.

Президент Білорусі привітав генсека ООН з цією подією, зазначивши, що в його перший термін діяльності глава організації продемонстрував «виняткові професійні і особистісні якості».

Завдяки цьому стала можлива консолідація зусиль світової спільноти у вирішенні актуальних міжнародних проблем, – наводить слова Олександра Лукашенка його прес-служба.

Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Разом з тим білоруський лідер з жалем зазначив, що в нинішньому столітті людство все ще стикається з проблемами світу і безпеки, воно змушене протистояти злочинності та несправедливості.

Окреме місце в міжнародних відносинах, – звернув увагу Президент, – займають використовувані сьогодні примусові заходи як інструмент політичного тиску і втручання у внутрішні справи суверенних держав.

Білорусь виступає категорично проти такої деструктивної практики і сподівається на більшу увагу механізмів ООН до справи протистояння незаконним санкцій, – йдеться в тексті послання.

Олександр Лукашенко переконаний: орієнтованість генсека ООН на комплексне рішення надзвичайних ситуацій, його «націленість» на конкретний результат і об’єктивний підхід забезпечать умови для прийняття компромісних рішень і підтримки миру.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *