• Пн. Чер 21st, 2021

Nevo News

Головні новини

Лукашенко залишає Білорусь. Але перш зустрінеться з високопоставленими іноземцями

Відnevo-admin

Тра 28, 2021

Як і було заплановано, Президент Білорусі сьогодні, 28 травня вилітає в Сочі, де на нього чекає російський колега Володимир Путін.

Лідери двох країн раніше домовилися зустрітися 28 травня для обговорення подій останніх днів, а також обговорити ряд актуальних для Мінська і Москви економічних питань.

Перед вильотом Олександр Лукашенко має намір зустрітися з учасниками засідання Ради керівників урядів країн СНД, – поінформувала його прес-служба.

Нагадаємо, питання роботи Співдружності в четвер, 27 травня, глава держави обговорив з виконавчим секретарем СНД Сергієм Лебедєвим.

Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Білорусь, в нинішньому році головує в організації, виступила за надання більшої динаміки та міжнародного авторитету СНД.

Цю ж тему, відповідно до прес-служби, Олександр Лукашенко підніме на сьогоднішній зустрічі з прем’єр-міністрами країн СНД.

У другій половині дня вже в Росії білоруський лідер зустрінеться з Володимиром Путіним.

Раніше, під час виступу в білоруському парламенті, Олександр Лукашенко повідомив, що з Президентом РФ планує обговорити ряд економічних питань, реалізацію спільних проектів в різних сферах і реагування на зовні тиск і санкції.

Крім того, сторони розглянуть тему подальшої інтеграції в рамках Союзної держави.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *