• Вт. Чер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Лукашенко відреагував на прохання ЛНР відвідати Протасевича

Відnevo-admin

Чер 1, 2021

Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко прокоментував бажання представників ЛНР зустрітися з Романом Протасевичем.

За словами білоруського лідера, він не проти опитування затриманого засновника Telegram-каналу, визнаного в країні екстремістським.

Про це лідер Республіки Білорусь розповів на нараді з питань співробітництва з Російською Федерацією, де, в тому числі, повідомив про переговори з Путіним, які, нагадаємо, пройшли в Сочі.

Раніше з’явилася інформація про те, що Протасевич брав участь на південному сході України в діях батальйону “Азов”, проти бійців якого в Російській Федерації було порушено кримінальну справу.

лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Генпрокуратура ЛНР порушила кримінальну справу стосовно Романа. Більш того, самопроголошена республіка висловила свою готовність надати Республіці Білорусь актуальну інформацію та правову допомогу в розслідуванні справи щодо затриманого.

Так, згідно із законодавством Луганській Народної Республіки, Протасевичу зовсім загрожує ув’язнення під варту терміном до 20 років. Більш того, суд також може розглянути можливість довічного ув’язнення за скоєний злочин.

Вона росіянка Автор: Яна Русая

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *