• Пт. Чер 18th, 2021

Nevo News

Головні новини

Лукашенко ухвалив посилити роль Ради безпеки в захисті суверенітету

Відnevo-admin

Чер 5, 2021

На правовому порталі опубліковано постанову Ради безпеки Білорусі про заходи щодо забезпечення національної безпеки країни.

У підписаному Лукашенко документі йдеться про підвищення ролі Ради безпеки республіки в питаннях захисту незалежності, територіальної цілісності, суверенітету і конституційного ладу Білорусі, підтримки громадянського миру та злагоди в країні, протидії екстремізму і тероризму.

Радміну доручено в місячний термін спільно з зацікавленими держорганами підготувати і в установленому порядку внести на розгляд главі держави проект закону, який передбачає зміну законів країни про надзвичайний стан і про воєнний стан.

Такі зміни передбачаються в цілях створення додаткових умов для попередження і нейтралізації ризиків, викликів і загроз національній безпеці, враховуючи президентський декрет від 9 травня.

Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Про це йдеться в постанові, розміщеній на Національному правовому інтернет-порталі Білорусі.

Нагадаємо, 9 травня главою держави був підписаний декрет про захист суверенітету і конституційного ладу, яким передбачається передача президентських повноважень Радбезу в разі загибелі президента.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *