Політика

Лукашенко розставив всі крапки над «i». Експерт про зустріч з Путіним

Зустріч в Сочі президентів Білорусі і Росії до цих пір обговорюється в двох країнах.

У вівторок, 2 березня, під час наради з питань білорусько-російського співробітництва у військовій сфері подія прокоментував і Олександр Лукашенко. Експерти вважають, що вчора глава держави розставив всі крапки над «i» щодо переговорів з Путіним.

Зокрема, таку думку висловив науковий співробітник Інституту філософії НАН Олексій Дзермант. Його слова наводить видання «Білорусь Сегодня».

Ще раз про інтеграцію

Фахівець переконаний, що країнам належить поглиблена інтеграція, принаймні у військовій сфері.

Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Він нагадав, що Олександр Лукашенко заявив про можливість спільного патрулювання повітряного простору білоруськими і російськими льотчиками.

І якщо це буде реалізовано, то «знімається питання про російську військову базу в Білорусі, який фігурував якийсь час назад», – зазначив представник Академії наук.

Як Білорусь і Росія «заводять інших»

Експерт звернув увагу і на кілька істотних економічних ініціатив, в числі яких залучення «Газпрому» до будівництва нового комбінату на «Гродно Азот», синхронізація з російської вітчизняної системи оподаткування та ін.

Практично по основних ключових напрямках ми бачимо, що, як сказав Президент, буде відбуватися подальша інтеграція з Росією, і ці теми Президент Росії підтримав, особливо тему навчання білоруських військових новим методам ведення бойових дій і використання нового озброєння, – повідомив Олексій Дзермант.

Він звернув увагу, що на відносини Білорусі і Росії «дивляться досить уважно і наші євразійські союзники і партнери».

А це означає, що, якщо вони бачать реальне зближення двох країн, то «ми як драйвер заводимо і інших учасників євразійської інтеграції», – резюмував експерт.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button