• Вт. Вер 28th, 2021

Nevo News

Головні новини

Лукашенко розповів Путіну про негідників, які мають комерційний інтерес до Білорусі

Відnevo-admin

Тра 8, 2021

Лукашенко розкритикував опозицію, яка, на його думку, готова піти далеко заради грошей і наживи. Його опоненти обговорюють навіть питання продажу підприємств в разі зміни влади, аби Захід на даному етапі надавав їм фінансову підтримку.

Останнім часом опозиціонерам почали урізати фінансування, від них вимагають більше активності, але народ почав розуміти, що і навіщо робиться, тому не підтримує ніякі заклики.

За словами Лукашенка, куратори диктують опозиції свої умови, гроші опозиція буде отримувати під конкретні акції, провокації. За вбивство президента називається окрема ціна.

Президент зазначив, що всі знають імена таких негідників, вони з колишніх білорусів, їх і в Росії можна знайти, про них Лукашенко розповідав Путіну.

Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Вони готові платити 50 млн, але у них є комерційний інтерес до Білорусі, – цитує Лукашенка СТВ, Який на зустрічі з журналістами розповідав про своїх супротивників і про їх підступні плани.

Глава держави заявив, що опозиція і йому пропонувала угоду, але він відмовився, тому що вони «багато чого хотіли, але не отримали».

Вони ж в цих зумах обговорювали, що їм 800 тисяч дайте, а ми потім НПЗ вам віддамо, – розповів про плани опозиції президент.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *