• Нд. Вер 26th, 2021

Nevo News

Головні новини

Лукашенко розповів про Захід і «нечувану зухвалість»

Відnevo-admin

Лип 3, 2021

У п’ятницю, 2 липня, відбулося урочисте зібрання, присвячене Дню Незалежності Білорусі.

У заході взяв участь Олександр Лукашенко. Він виступив з промовою.

Президент звернув увагу на той факт, що єдність і незалежність Білорусі – ті цінності, які неодноразово були перевірені випробуваннями.

Курс, з якого не можна збити

Економічний розвиток країни він назвав тим курсом, з якого держава неможливо збити ні санкціями, ні провокаціями, ні терором, – наводить слова Олександра Лукашенка його прес-служба.

Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Ми знаємо, що у нас невелика країна, в її надрах немає моря нафти, газу і золота, ми не маємо ядерної зброї. Найцінніше, що у нас є, – народ, – сказав глава держави.

Він підкреслив: народ, а не нав’язане Заходом абстрактне поняття «громадянське суспільство».

За словами Президента, білоруського народу не властиві насаджуються Заходом індивідуалізм і культ наживи.

Тому, – продовжив він, – провокації, спрямовані на підрив економічної стабільності країни, не спрацювали. І не спрацюють.

«Мали сміливість»

Олександр Лукашенко зазначив, що у важкий період білоруси підставили державі плече, проявивши себе істинними хранителями суверенітету.

Навіть з пандемією коронавируса Білорусь впоралася краще, ніж ті держави, які вважають себе більш розвиненими і цивілізованими, – звернув увагу він.

Тому що мали сміливість думати своїм розумом і мужність приймати, може бути, і непопулярні рішення, – повідомив глава держави.

нечувана зухвалість

Далі Президент сказав наступне:

В нашій самостійності колективний Захід бачить нечувану зухвалість. А ми бачимо в цьому суверенне право самим визначати свою долю.

І запевнив: в влаштованої Заходом економічну блокаду Мінськ знайде нові можливості для економічного та технологічного розвитку.

Зокрема, цьому посприяють взаємини з Євразією, країнами СНД, Росією, Китаєм та іншими «нашими друзями», – резюмував Олександр Лукашенко.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *