• Сб. Вер 18th, 2021

Nevo News

Головні новини

Лукашенко розповів, чому Білорусь здивувала зарубіжні спецслужби

Відnevo-admin

Тра 7, 2021

Сьогодні, 7 травня, виступаючи перед групою журналістів, Олександр Лукашенко анонсував публікацію нових фактів про спробу державного перевороту в Білорусі.

Він заявив: те, що вже відомо широкому загалу, – квіточки. Ягідки будуть попереду.

Те, що ви, журналісти з чекістами, провели ці операції і людям показали – квіточки. Ягодка ще не відображено. Але ми покажемо її, і ви жахнетеся того, що ви побачите, цитує главу держави його прес-служба.

Президент звернув увагу: ті, хто не занурений глибоко в події, що відбулися і не розбирається в відповідних процесах, серйозно не сприймають затриманих, мовляв, як щось подібне могли вчинити «якісь філософи, люди похилого віку».

Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Вони б і не робили це. А ось хто це планував робити (це ми знаємо), а хто виконавець, ми вам покажемо. І ще раз наголошую: ви просто вжахнетеся від цього, – сказав Президент.

Він також поінформував про те, що закордонні спецслужби були здивовані тому, яку серйозну операцію провели їх білоруські колеги.

Росіяни сказали, що це буває раз в житті спецслужб, щоб далеко на підступах розкрити подібний змову, – повідав про реакцію сусідньої країни Олександр Лукашенко.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *