• Нд. Сер 1st, 2021

Nevo News

Головні новини

Лукашенко розкритикував Захід: Вони пішли на удушення моєї країни і мого народу

Відnevo-admin

Лип 19, 2021

Олександр Лукашенко негативно оцінив дії Заходу, який намагається в черговий раз натиснути на Білорусь і змусити країну діяти в своїх інтересах.

Глава держави неодноразово наголошував на тому, що Білорусь готова поборотися і буде захищати свої інтереси, на коліна не стане.

У важку хвилину у Білорусі є на кого спертися, Російська Федерація раніше заявляла, що не залишить Білорусь, яка виявилася під санкціями.

Влада планує розширити географію торговельно-економічного співробітництва, закріпитися на нових ринках, зробити вітчизняні товари ще більш конкурентоспроможними.

Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Лукашенко зауважив, що західні країни, намагаючись завуалювати свої «грішки», починають дорікати Білорусь, зараз – в зростанні нелегальної міграції в країнах ЄС, – передає слова Лукашенко телеграм-канал «Пул першого». – Вони повинні почати з себе.

Глава держави пояснив, що він, як президент, зобов’язаний в цей непростий час захищати свою країну і свій народ.

Вони ввели проти нас санкції, вони пішли на удушення моєї країни, на удушення мого народу, – пояснив Лукашенко. – Я президент цього народу і повинен вживати заходів, виходячи з ситуації.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *