• Нд. Вер 26th, 2021

Nevo News

Головні новини

Лукашенко привітав білорусів з Днем герба і прапора

Відnevo-admin

Тра 9, 2021

Сьогодні в Білорусі відзначається не тільки День Перемоги, а й День державного герба і прапора.

Це свято, встановлений президентським указом в 1995 році, відзначається у другу неділю травня. У цьому році День герба і прапора припав на 9 травня.

Президент Олександр Лукашенко привітав білорусів з цим святом, повідомляє прес-служба глави держави.

Лукашенко зазначив, що сучасні білоруські держсимволи об’єднують долі різних поколінь, є втіленням багатовікового досвіду держбудівництва і орієнтиром на майбутнє Білорусі – суверенної, сильною і мирною.

Олександр Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Президент нагадав, що історія створення перших білоруських держсимволів нерозривно пов’язана з радянською епохою, яка подарувала народам право на самовизначення.

За словами глави держави, з набуттям цих держсимволів білоруси відбулися як нація і пройшли разом з братніми республіками великий шлях від народності до народу-переможця, Білорусь стала країною – засновницею Організації Об’єднаних Націй, повноправним учасником міжнародних відносин і зберегла незалежність, незважаючи на безпрецедентне зовнішній тиск .

Сьогодні держсимволіку захищає суверенітет Білорусі, об’єднуючи нас в прагненні зберегти життєвий уклад, споконвічні традиції і героїчне минуле, – йдеться в привітанні.

Вітаючи співвітчизників, Лукашенко побажав їм здоров’я, благополуччя, щастя і нових досягнень на славу Батьківщини.

Тимур Хомич Автор: Тимур Хомич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *