• Ср. Вер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Лукашенко пояснив свої претензії до швидкої опозиції

Відnevo-admin

Чер 24, 2021

В ході візиту в Білорусію область Олександр Лукашенко обговорив ряд нагальних питань, що стосуються виробничої дисципліни, роботи в СЕЗ, високих технологій, інвестицій.

Глава держави звернув увагу, що в цей час розбіжності з іншими країнами не повинні переходити на відносини між народами.

Лукашенко нагадав, що люди при будь-яких обставин не повинні страждати, особливо, якщо ці питання стосуються громадян, які живуть по той бік кордону.

Білоруський лідер торкнувся теми санкцій і триваючого тиску ззовні на Білорусь.

Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Глава держави впевнений, що Білорусь вистоїть за будь-яких санкцій, її лякати ними не потрібно, як і не потрібно європейським політикам слухати тих, хто «втік з країни і відсиджується в теплих кабінетах за кордоном».

Вони тільки й думають, як відібрати і поділити, – заявив Лукашенко, критикуючи своїх опонентів, які закликають Захід вводити санкції проти Білорусі, передає прес-служба. – Вони не говорять про те, що треба робити, сіяти, збирати, якісь проекти створювати.

На думку Лукашенка, селяни опозиціонери думають тільки про приватизацію підприємств, їм доведеться розраховуватися з тими, хто їх зараз містить.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *