Політика

«Лукашенко не вічний». Президент зробив важливу заяву про Конституцію

У вівторок, 30 березня 2021 року Олександр Лукашенко провів нараду, присвячену питанням перерозподілу повноважень між органами державної влади.

На заході окремо було порушено тему конституційної реформи в Білорусі.

Президент зазначив, що рішення про зміну Конституції вже давно назрівало. За його словами, воно приймалося тільки на основі інтересів республіки і громадян Білорусі.

Також глава держави нагадав, що не Росія і не її керівництво «змушують Лукашенко Конституцію переробляти», – інформує прес-служба білоруського лідера.

Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Цим ми займаємося давним-давно. Підійшли до того, що ці зміни повинні бути, тому що Лукашенко не вічний і ми не знаємо, хто буде наступним і який він буде, – диктатор, авторитарний керівник, ми теж не знаємо, – сказав Президент.

Саме це і є ключовою причиною, по якій було прийнято рішення про внесення змін до Основного закону країни, – додав він.

Глава держави повідомив, що зупинявся на цій темі в своєму посланні до народу і парламенту Білорусі ще кілька років тому.

Уже тоді підготували два варіанти Конституції. На вимогу глави держави поправки були персоніфіковані, що дозволило бачити, хто ініціював ту чи іншу зміну.

І що ви думаєте? Два варіанти, а змін майже ніяких. Тому що люди розуміли, що за всякі пропозиції і зміни треба буде потім відповідати, нести відповідальність, – зауважив Олександр Лукашенко.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button