• Вт. Вер 28th, 2021

Nevo News

Головні новини

Лукашенко назвав умову збереження Білорусі

Відnevo-admin

Тра 10, 2021

У День Перемоги, 9 травня, в Мінську відбулася урочиста церемонія покладання квітів до монумента Перемоги на однойменній площі.

У заході взяв участь Президент Білорусі Олександр Лукашенко. Виступаючи, він назвав умову збереження країни, її суверенітету і незалежності.

Так, на думку глави держави, щоб зберегти все це, білорусам слід ще більше згуртуватися, – інформує його прес-служба.

Президент зазначив, що Велика Перемога є одним з найграндіозніших подій в історії Білорусі, а подвиг білоруських воїнів – символом мужності, патріотизму і людяності.

Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Приклад згуртованості, дружби і братерства людей різних переконань і віри. Невичерпне джерело потужної творчої духовної енергії, яка так необхідна нам сьогодні – в Рік нашої єдності, – сказав він.

Глава держави звернув увагу: щоб зберегти Білорусь, її суверенітет і незалежність, народу треба всього лише бути єдиним цілим, згуртуватися ще більше.

Згуртуватися таким чином, як це зробили радянські солдати в роки війни і після неї – при відновленні зруйнованої країни.

Треба всіма силами зміцнювати єдність народу, щоб наші діти, внуки і правнуки, свято зберігаючи героїчне спадщина предків, завжди жили і працювали в красивій, мирної і обов’язково щасливій країні, – резюмував Олександр Лукашенко.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *