• Сб. Вер 18th, 2021

Nevo News

Головні новини

Лукашенко назвав тих, хто нав’язує білорусам чужі прапори і герби

Відnevo-admin

Тра 9, 2021

Ніхто не міг подумати, що через 80 років білорусам доведеться боротися за правду про Велику Перемогу.

Послідовники окупантів та їхніх прибічників дорікають білорусів в мілітаризм і прославлянні війни. За словами Лукашенко сучасні неоколониалистов в своєму прагненні до всесвітнього панування навмисне сіють національну ворожнечу.

Лукашенко вказав на тих, хто плодить криваві конфлікти на планеті – це неоколониалистов знову намагаються одягнути молодь в коричневу уніформу.

На думку Лукашенка, підгрунтя очевидна, адже білоруси не хочуть війни, це інші роблять все, щоб «ми забули подвиг наших дідів і страшну правду про війну».

Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Білорусам нав’язують зганьблені співпрацею з гітлерівськими вбивцями прапори та гімни, щоб ми забули про світ і творенні, – дорікнув західні країни Лукашенко в їх прагненні розгойдати ситуацію в Білорусі.

Білорусів в роки війни масово і планомірно знищували. За словами Лукашенка, світ повинен знати і пам’ятати про трагедію білоруського народу.

На руках фашистів, поліцаїв, інших колаборантів кров мільйонів невинних дітей, жінок, людей похилого віку – цитує слова президента прес-служба.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *