• Вт. Вер 21st, 2021

Nevo News

Головні новини

Лукашенко і Путін візьмуть участь в навчаннях «Захід-2021»

Відnevo-admin

Вер 2, 2021

Заплановано, що спільні військові навчання Росії і Білорусі «Захід-2021» пройдуть з 10 по 16 вересня 2021 року.

Навчання пройдуть на території двох держав на єдиному оперативно-стратегічному фоні.

Мається на увазі, що майбутні навчання повинні вирішити ряд завдань, апробувати способи спільних дій збройних сил РФ і Білорусі, оцінити ефективність нових і модернізованих зразків озброєння.

Навчання «Захід-2021» проводяться виключно для тренування і злагодження власних ЗС, – цитує главу держави агентство БЕЛТА.

Путін
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Олександр Лукашенко зазначив, що це не перші навчання такого масштабу, він їх пережив чимало і бачив все зсередини, вони проводяться, щоб навчати і тренувати, бути готовими, якщо «не дай бог».

Білоруський лідер підкреслив, що в цих навчаннях немає нічого незвичайного, вони проводяться в потрібний час, були заплановані заздалегідь.

Лукашенко нагадав, що і в минулому році довелося приводити практично половину армії в бойову готовність, вона була виведена на західні рубежі – на те були вагомі підстави.

На думку глави держави, в цьому питанні у Росії і Білорусі немає розбіжностей, країни діють спільно, тому разом повинні і вчитися.

Лукашенко заявив, що вони з Володимиром Путіним домовилися взяти під контроль основну частину навчань.

Вона буде у нас в Білорусі. Він побуде на своєму полігоні, я на своєму. І ми подивимося, – прокоментував розвиток подій білоруський лідер.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *