• Чт. Лип 29th, 2021

Nevo News

Головні новини

Лукашенко хоче зустрітися з білоруськими дипломатами

Відnevo-admin

Лип 19, 2021

Олександр Лукашенко планує провести нараду з главами білоруських дипмісій за кордоном.

Про це під час семінару для керівників посольств і консульств Білорусі заявив міністр закордонних справ Володимир Макей.

Ми працюємо зараз над новою стратегією просування наших інтересів в країнах Азії, Африки, тому нам є що доповісти і про що поговорити,цитує главу білоруського зовнішньополітичного відомства агентство «Белта».

Володимир Макей нагадав керівникам посольств і консульств, що вони повинні чітко розуміти наступне: від ефективності очолюваних ними установ багато в чому залежить зовнішньоекономічна діяльність Білорусі і, як наслідок, розвиток національної економіки та стійкість держави.

Лукашенко
Фото: прес-служба президента Республіки Білорусь

Відзначається, що на нараду з Олександром Лукашенко також запросили закріплених за конкретними країнами вищих посадових осіб, членів уряду, керівників державних органів, представників великих експортерів.

Крім цього білоруські дипломати візьмуть участь в нарадах з віце-прем’єрами, керівниками та співробітниками профільних міністерств і відомств, представниками Євразійської економічної комісії та ін.

Нагадаємо, ще в квітні Володимир Макей анонсував нараду Президента з білоруськими дипломатами.

Кожен керівник зарубіжних установ повинен буде доповісти про свою роботу та перспективи, – сказав тоді міністр.

У свою чергу Олександр Лукашенко зазначив, що на заході йому повинні надати «конкретний звіт всіх послів про те, що зроблено насамперед в економіці».

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *