• Вт. Чер 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Лобода відповіла на звинувачення в плагіаті в рамках виступу на премії Муз-ТВ

Відnevo-admin

Чер 10, 2021

Співачка Світлана Лобода була змушена виправдатися після звинувачень в плагіаті в рамках виступу на премії Муз-ТВ.

Свою точку зору зірка виклала в Instagram, коментуючи спробу інтерпретувати загадку великого художника Леонардо да Вінчі і його картини «Таємна вечеря».

Співачка зазначила, що в її номері дійсно присутня ця тема. Примітно, що питання вже піднімали в своїй творчості Ден Браун, Бейонсе, Аріана Гранде.

Однак в кліпі на пісню «Молоко» вона піднімає питання жіночої наступності, яка, по суті, йде в одній паралелі з загадкою знаменитого художника.

Світлана Лобода
Фото: Instagram

Ден Браун, Бейонсе, Аріана Гранде – ось лише кілька сучасників, які торкнулися у своїй творчості цієї сакральної теми. Чи була на фресці зображена Марія Магдалина? Чи була вона дружиною Христа? На ці питання ми ніколи не дізнаємося однозначної відповіді, – ділиться своїми роздумами Лобода.

Але плагіату як такого вона в своєму виступі не бачить.

Що стосується її виступу на Муз-ТВ, то там, за словами Світлани, була представлена ​​лише чергова трактування цієї загадки.

Нагадаємо, що схожість виступу Лободи і Бейонсе лягло в основу заяви Кіркорова про вкрадене виступі.

Воно прозвучало у відповідь на критику Нателлою Крапивиной на адресу деяких представників шоу-бізнесу, які раніше «на Кавказі розчленовували на шашлики».

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *