Шоу-бізнес

Little Big відмовилися їхати на «Євробачення-2 021»

Стало відомо, що російська група Little Big відмовилась від участі в відборі на міжнародний пісенний конкурс “Євробачення” 2021 року.

Музиканти були обрані Першим каналом в якості представника Росії на конкурсі в 2020 році. Однак лідер групи Ілля Прусікін змінив рішення.

На даний момент стали відомі подробиці рішення музикантів. Відомо також і те, що воно узгоджене з Першим каналом, який веде відбір учасників.

Група Little Big не братиме участь у відборі цього року, – цитує слова музиканта Перший канал.

Малий Великий
Фото: скріншот

В першу чергу музиканти відзначили, що в разі участі їх композицію порівнювали б з піснею, з якою Little Big повинні були представляти Росію в минулому році – пісня Uno.

По-друге, учасники колективу вважають, що в Росії досить креативних і «дуже крутих артистів, яких повинен почути весь світ».

Нагадаємо, що кліп, знятий на пісню Uno на офіційному каналі групи набрав рекордну кількість переглядів – 189 млн раз.

Раніше музиканти навіть розмістили в Instagram відеоролик, стилізований під «Люди в чорному», в якому шанувальники побачили натяк на готовність членів групи до підкорення конкурсу.

Little Big повинна була взяти участь в 65-му конкурсі “Євробачення” в травні 2020 року в Роттердамі.

Але через несприятливої ​​епідеміологічної ситуації оргкомітет 18 березня минулого року прийняв рішення відкласти конкурс. У цьому році “Євробачення” призначено на 22 травня.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button