• Нд. Чер 20th, 2021

Nevo News

Головні новини

Лікар назвала 5 продуктів харчування, які корисні для печінки

Відnevo-admin

Тра 31, 2021

Печінка виконує важливі функції по очищенню організму, тому важливо стежити за її здоров’ям.

Похибки в харчуванні та способі життя безпосередньо впливають на стан печінки.

Експерт мережевого видання “БелНовості” кандидат медичних наук, спортивний лікар і реабілітолог Олександра Пуріга склала список продуктів, які корисні для печінки.

Печінка – один з найважливіших органів нашого тіла, тому що вона бере участь у всіх існуючих обмінних процесах.

буряк
Фото: Pixabay

Компоненти їжі всмоктуються в кров зі шлунково-кишкового тракту саме через печінку, тому вона відповідає не тільки за забезпечення організму вітамінами і мінералами, а й регулює процеси детоксикації, формує незамінний для кровотворення альбумін, а так само накопичує джерело для активної життєдіяльності – глікоген.

Печінка, немов, велика промислова фабрика, переробляє велику кількість речовин і є природним сховищем крові. Найдивовижніше властивість печінки полягає в здатності до регенерації (відновленню). Вона може “наростити” обсяг навіть з однієї четвертої здорової тканини.

А це означає, що печінка легко відновлюється при дотриманні деяких правил здорового способу життя – зниження споживання жирного і смаженого, вживання алкоголю і куріння.

Експерти вважають, що харчування відіграє важливу роль в питанні здоров’я важливого органу.

Чим ще ми можемо підтримати здоров’я печінки:

1. Буряк – бетаінбета-каротин і флавоноїди, що містяться в коренеплоди мають детоксикаційні і протизапальними властивостями, а значить сприяють процесам відчуття в печінці.

2. Перець чилі містить речовину капсаїцин, що надає йому пекучість, допомагає відновлювати зруйновані і виснажені клітини печінки.

3. Грейпфрут містить найважливіший антиоксидант – вітамін С, який зменшує наслідки стресу, наданого факторами навколишнього середовища.

А каротиноїди нормалізують рівень холестерину, запобігаючи розвитку жирового гепатозу печінки і знижуючи ризик розвитку раку.

4. чорниця , Що містить поліфеноли, сприяє уповільненню розвитку рубців при цирозі печінки і захищає її від можливого розвитку ракових клітин.

5. Овес, Багатий клітковиною, дуже повільно засвоюється, підтримує метаболізм і особливо показаний людям з жировий гепатоз печінки.

Ми не замислюємося про здоров’я печінки, коли у нас нічого не болить, але додати ці 5 продуктів в постійний раціон не складе труднощів.

Подбайте про здоров’я заздалегідь: харчуйтеся правильно, не переїдайте і ретельно пережовувати їжу. Вживайте більше овочів і зелені.

Також не варто забувати про те, що потрібно вести активний спосіб життя і намагатися звести вживання алкогольних напоїв до мінімуму.

Марина Міхалап Автор: Марина Міхалап

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *