• Вт. Чер 15th, 2021

Ліга чемпіонів. «Реал» і «Манчестер Сіті» здобули гостьові перемоги в 1/8 фіналу

Бер 1, 2021

У четвер, 24 лютого, завершився перший етап 1/8 фіналу футбольної Ліги Чемпіонів.

Відбулися два матчі. Ігри пройшли в Італії і Румунії, повідомляють закордонні ЗМІ.

В італійському Бергамо зіграли клуби «Аталанта» та «Реал Мадрид». Мінімальну перемогу здобула команда з Іспанії.

Автором єдиного гола став захисник «Реала» Ферлан Менді. Футболіст забив на 86-й хвилині зустрічі.

стадіон

У Будапешті відбувся матч між німецькою «Боруссією Менхенгладбах» і англійським «Манчестер Сіті».

З рахунком 2: 0 виграли «городяни». Голи забили півзахисник «Манчестер Сіті» Бернарду Сілва (29-я хвилина) і нападаючий цього ж клубу Габріел Жезус (65-я хвилина).

Як завершилися попередні матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА

16 лютого англійський «Ліверпуль» обіграв німецький «Лейпциг» з рахунком 2: 0. В цей же день французький «ПСЖ» розгромив «Барселону» – 4: 1.

17 лютого «Порту» з рахунком 2: 1 здобув перемогу над туринським «Ювентусом», а дортмундська «Боруссія» взяла верх над іспанською «Севільєю» – 3: 2.

У вівторок, 23 лютого, «Баварія» з рахунком 4: 1 розгромила «Лаціо», а лондонський «Челсі» з мінімальним рахунком обіграв мадридський «Атлетіко».