Спорт

Ліга чемпіонів. «ПСЖ» помстився «Баварії» за поразку в торішньому фіналі

У середу, 7 квітня, завершився перший етап чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА.

Французький «ПСЖ» здобув в першому поєдинку перемогу над німецькою «Баварією».

Таким чином, паризький клуб зумів взяти реванш за поразку в фіналі сезону 2019/2020.

Англійський «Челсі» виявився сильнішим за португальського «Порту», ​​повідомляють інтернет-джерела.

ПСЖ

«ПСЖ» проти «Баварії»

Афіша вчорашнього матчу фактично повторювала варіант торішньої фінальної гри. У серпні 2020 року перемогу святкував клуб з Німеччини. Тоді «Баварія» виграла з мінімальним рахунком.

На цей раз перемогла команда з Франції. Матч виявився куди більш видовищним: було забито п’ять голів.

Рахунок був відкритий вже на 3-й хвилині поєдинку. Автором результативної дії став форвард «ПСЖ» Кіліан Мбаппе. На 28-й хвилині захисник паризького клубу Маркіньос подвоїв перевагу своєї команди.

Однак гравці «Баварії» не здавалися. Вже до 60-й хвилині вони зрівняли рахунок. Голи забили нападаючий Ерік Максім Шупо-Мотінг і півзахисник Томас Мюллер.

Втім, автором переможного року на 68-й хвилині виявився відкрив рахунок Кіліан Мбаппе. Таким чином, футболісти «ПСЖ» виграли з рахунком 3: 2.

«Челсі» проти «Порту»

Матч відбувся на нейтральному полі: на стадіоні «Рамон Санчес Пісхуан» в іспанській Севільї.

Перемогу з рахунком 2: 0 здобув клуб з «Англії».

Голи забили півзахисник Мейсон Маунт (32-я хвилина) і захисник Бен Чілуелл (85-я хвилина).

Таким чином, «Челсі» має всі шанси для виходу в півфінал. У другому матчі англійська команда може навіть дозволити собі поразку, але з різницею не більше ніж в один м’яч.

Нагадаємо, півфіналісти Ліги чемпіонів УЄФА визначаться за сумою двох ігор. Другі матчі чвертьфіналів відбудуться 13 і 14 квітня.