Шоу-бізнес

Лідія Федосєєва-Шукшина передумала розлучатися з Алібасовим і розшукує чоловіка

Стало відомо, що дружина Барі Алібасова Лідія Федосєєва-Шукшина передумала розлучатися з продюсером.

Про це ЗМІ повідомили після того, як Пресненський районний суд скасував акт про розірвання шлюбу між актрисою Федосеевой-Шукшиній і продюсером групи «На-На».

За відносинами подружжя з напругою стежить чи не всі інтернет-спільнота пострадянського простору.

Ледве встигнуть користувачі прокоментувати повідомлення про те, що чоловік і жінка клянуться один одному в любові, як актриса і продюсер знову готуються до розлучення.

Барі Алібасов Лідія Федосєєва-Шукшина
Фото: скріншот

Нагадаємо, що заяву про розірвання шлюбу Федосєєва-Шукшина подала в суд наприкінці минулого року. Але потім вона різко змінила своє рішення і заявила, що відмовляється від позову.

Це означає, що шлюб між Шукшиній і Алібасовим дійсний і збережений. Всі заяви, нібито зроблені продюсером, де він благає дружину «не перешкоджати розірвання шлюбу», ми вважаємо маніпуляцією, – цитує «Старх» слова адвоката Шукшиній Юлії Вербицької-Линник.

Під проханням Алібасова юрист має на увазі нещодавно опубліковану в Мережі запис, в якій він просить дружину не заважати розлучення і зворушливо зізнається їй у коханні.

При цьому адвокат повідомила, що в даний час точне місцезнаходження Барі Карімович невідомо, так само як немає інформації про стан його здоров’я і наданні йому необхідного лікування.

Раніше стало відомо, що Алібасов-батько в даний час знаходиться на лікуванні під наглядом свого сина. У продюсера діагностовано проблеми з орієнтацією в просторі, а також з пам’яттю і увагою.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button