• Вт. Чер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Лідер групи «Аура» закликав не допускати до влади активного меншини Білорусі

Відnevo-admin

Тра 6, 2021

Кожен прихильник Олександра Лукашенка, а це значить, і чинної влади, що забезпечує порядок в країні, повинен свої дії співвідносити з гімном Білорусі.

Гімн підкреслює мирний характер білорусів, на що вказав композитор і продюсер, лідер групи «Аура» Євген Олійник, який зробив наведене вище заяву.

Музикант також озвучив таку думку: щоб в Білорусі не відбувалося подій, як в Одесі в 2014 році, коли сутички призвели до пожежі, в якій загинули близько півсотні людей, «не можна допускати до влади активного меншини».

Про це він публічно заявив в програмі «Марков. Нічого особистого »на телеканалі ОНТ.

Олійник
Фото: скріншот

І доповнив висловлювання: пасивного більшості необхідно ставати активним, щоб зберегти країну і не допустити кровопролиття.

Але і «прихильники держави» не повинні, на погляд музиканта, радикалізовуватися.

Я дотримуюся того, що кожен прихильник Президента, чинної влади і взагалі порядку повинен свої дії корелювати з державним гімном, – повідомив Олійник.

Його дружина – солістка «аури» Юлія Бикова – зауважила, що в Україні підтримали майдан, а після прокинулися в іншій країні.

Що в цій ситуації нас врятувало? Сильний лідер і сильна структура держбезпеки, – сказала вона.

І додала: якби суспільство довели до межі, невідомо, в який бік воно пішло б.

А так опозиція досить сите вийшла протестувати, населення теж в принципі задоволена, тому все ось так от, – зазначила Бикова.

Павло Господарик Автор: Павло Господарик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *