• Чт. Лип 29th, 2021

Nevo News

Головні новини

Лера Фрост прокоментувала чутки про негаразди в сім’ї Бородіної

Відnevo-admin

Чер 17, 2021

Після того як стало відомо, що дружина Бородіної бачили в компанії випускниць шоу «Дом-2», Лера Фрост рішуче прокоментувала деякі чутки.

Зокрема, стало відомо про те, які відносини у неї з бізнесменом, а також про те, що сталося в родині Омарова і Бородіної.

Незважаючи на те що в Мережі з’явилися чи не документальні підтвердження того, що Омаров зустрічався з дівчатами, ніхто з них не підтвердив інформацію про зв’язок «на стороні».

Першою в інтризі почали підозрювати Фрост. Тому передплатники в рубриці «Питання-відповідь» в Stories Instagram прямо запитали її про це.

Лера Мороз
Фото: Instagram

Відповідаючи на питання, Лера стала стверджувати, що того вечора, коли її помітили з Омарова, не можна назвати романтичним побаченням, а самого бізнесмена даремно називають зрадником.

При цьому вона своєрідно охарактеризувала особисте життя Омарова і Бородіної і, зокрема, саму Ксенію, яка через страх втратити чоловіка чіпляється до нього через дрібниці.

Людина з колоди, блін. Людина, яка, крім колоди, ніхто, ні до чого і ніяк. Чоловіка свого допекла до самого-самого … – емоційно відповіла дівчина.

При цьому Фрост стверджує, що «ніколи нічого» у неї з Омарова не було, в той час як сама Ксенія наполягає на тому, що Фрост їй щось «навішувала».

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *