• Вт. Вер 28th, 2021

Nevo News

Головні новини

Лена Миро передбачає неминучий розлучення Бородіної і Омарова

Відnevo-admin

Тра 22, 2021

Якщо світ повниться чутками, то Мережа не тільки чутками, але ще і прогнозами. Особливо якщо справа стосується розмов про особисте життя популярних персон.

Так, після появи публікацій про розлад у родині Ксенії Бородіної, свій прогноз після аналізу ситуації зробила оглядач Олена Міро.

За словами блогера, врятувати осередок суспільства вже не судилося. Розлади очевидний, а тому черговий зоряний розлучення не за горами.

Вивчивши вміст акаунтів Бородіної і її чоловіка Омарова, Лена Миро порівняла їх фотографії, які були поміщені в Мережі майже в один і той же час.

Ксенія Бородіна Курбан Омаров
Фото: скріншот

Миро помітила, що Бородіна опрацювала знімок за допомогою фоторедакторів. Однак напружену позу і невдоволений вираз обличчя Ксенії приховати не вдалося.

При цьому Омаров кілька схуд, але підкачав м’язи. На фото він «завзято дивиться вперед», зауважила оглядачка зіркових буднів.

Далі блогер вивчила коментарі зірок до своїх фото.

В акаунті Бородіної можна прочитати чотиривірш про кохання. Висловлення Омарова – суцільна проза. Він констатує факт, що про нього вже все сказано і тому він може жити так, як йому заманеться.

Потім Миро порівняла Бородіну з пенсіонерами, які дивляться серіали і займаються роботами в саду. А ось бізнесмен на цьому тлі веде активне життя, розважається і проводить час з друзями.

Скоро розлучаться. Ось побачите, – підбила підсумок своїм спостереженням Лена Миро.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *