• Нд. Чер 20th, 2021

Nevo News

Головні новини

Лавров: позиція Мінська щодо інциденту з літаком Ryanair розумна

Відnevo-admin

Тра 25, 2021

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров вважає, що в справі з літаком Ryanair ситуацію слід оцінювати без поспіху.

Лавров закликав не поспішати з оцінками ситуації з екстреною посадкою в Мінську летів з Афін літака, на борту якого перебував один із засновників визнаного в Білорусі екстремістським Telegram-каналу Роман Протасевич.

Глава російського МЗС зазначає, що представники зовнішньополітичного відомства Білорусі підкреслили готовність білоруської влади діяти в цьому питанні транспарентно, слідувати всім міжнародним правилам.

У МЗС Росії виступають за послідовні кроки в справі з посадкою літака в Мінську. Ситуацію слід оцінювати «Не зопалу, чи не похапцем», з огляду на наявну інформацію.

Лавров
Фото: МЗС Росії

У Білорусі в разі необхідності готові забезпечити прийом міжнародних експертів, – наводить слова Лаврова ТАСС. – Це абсолютно розумний підхід.

На поточний момент по посадці літака Ryanair в Мінську білоруська влада пояснили наступне: «Білорусь діяла в рамках міжнародних угод при виникненні подібного виду загроз в небі».

Як відомо, інформація про замінування літака, що здійснював рейс Афіни – Вільнюс, надійшла 23 травня. Для перевірки отриманих відомостей літак приземлився в Національному аеропорту «Мінськ».

На борту авіаборта виявився опозиційний блогер Роман Протасевич, його затримали.

Олена Гутиро Автор: Олена Гутирі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *