• Пт. Жов 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Латушко розкритикував європейські банки за покупку держоблігацій Білорусі

Відnevo-admin

Лют 28, 2021

Член президії Координаційної ради опозиції, керівник Народного антикризового управління Павло Латушко закликав європейські банки і інвестиційні компанії вимагати від Білорусі дострокового викупу державних облігацій.

Про це політик заявив в інтерв’ю швейцарському виданню Sonntags Zeitung, повідомляє телеграм-канал політика.

Латушко нагадав, що в Білорусі тривають протести проти фальсифікації виборів, а «режим Лукашенка» продовжує переслідування незгодних.

Опозиціонер також нагадав, що громадянка Швейцарії Наталя Херші була засуджена до двох з половиною років в’язниці.

Павло Латушко
Фото: Telegram / Павло Латушко

За словами політика, коли по відношенню до представників уряду країни вводять санкції, це автоматично підвищує ризики для іноземних банків.

Латушко розкритикував інвестиційні банки за покупку державних облігацій Білорусі і закликав їх до припинення фінансових операцій з Білоруссю.

Опозиціонер зазначив, що білоруські демократичні сили цікавить, як ведення бізнесу з «репресивним режимом» поєднується з принципами соціального інвестування.

Політик також закликав європейські банки та інвесткомпанії, зокрема, швейцарські UBS і Credit Suisse, вимагати від Білорусі достроково викупити держоблігації в зв’язку з грубими порушеннями прав людини.

Латушко додав, що якщо Швейцарія не відреагує, це може завдати великої шкоди як репутації швейцарських банків, так і всієї країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *