• Вт. Чер 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Латушко прокоментував заяву глави КДБ Білорусі про вибухівку

Відnevo-admin

Бер 10, 2021

Керівник Комітету державної безпеки Білорусі Іван Тертелю в ефірі державного телеканалу заявив про те, що на території країни виявлено схованку з великою кількістю вибухівки.

Він повідомив про десятки кілограмів тротилу, а також спеціальній зброї. За його словами, все це планували використовувати для терактів в Білорусі.

На дану інформацію відреагував очолює опозиційну організацію «Народний антикризовий управління» Павло Латушко.

Реальна загроза чи провокація?

На його погляд, КДБ, використовуючи «радянську методичку», планує провокації, що виражаються в показі зброї і вибухівки.

Листя салату
Фото: соцмережі

Це відбувається на тлі того, що багато силовики і чиновники з державного апарату неофіційно підтверджують готовність перейти на сторону народу.

При цьому заяви про провокації, звертає увагу Павло Латушко, звучали з вуст Олександра Лукашенка.

Але за весь цей період ми показали: у нас мирний, відкритий і зрозумілий всім протест. Ми хочемо відкрито показати, що народ не має наміру здаватися. Зрозуміло, що КДБ організовує і звинуватить в провокаціях тих, хто їх і не планує, – наводить слова колишнього дипломата і посла його телеграм-канал.

25 березня

Він також зазначив, що чинна влада використовують звичні останнім часом методи: залякування, насильство, придушення, посилення.

Заява КДБ прозвучало напередодні 25 березня. У Білорусі представники опозиції подали запит на дозвіл провести мітинг, який, за словами Латушко, може зібрати десятки тисяч білорусів, чого і боїться влада.

Також керівник НАУ нагадав, що сьогоднішні економічні проблеми в Білорусі ніяк не пов’язані з опозицією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *