Політика

Латушко оголосив про створення своєї партії

Один з лідерів білоруської опозиції Павло Латушко оголосив про намір створити політичну партію.

Глава організації, іменованої «Народний антикризовий управління», вважає, що формування нової партії є ще одним інструментом «тиску на режим», що демонструє «нашу абсолютну віру в перемогу».

Він додав, що в демократичному суспільстві партія є ефективним інструментом для досягнення цілей.

Навіщо Латушко своя партія

Нова партія – це не посади. Підтримку партії виборцями потрібно ще завоювати, – йдеться в тексті, опублікованому в телеграм-каналі Павла Латушко.

Листя салату
Фото: соцмережі

За його словами, для будівництва Нової Білорусі, яка повинна бути парламентсько-президентською республікою, потрібна нова структура. Такий стане партія.

Екс-дипломат звернув увагу, що важливо створити партію «ще до відходу Лукашенко» з тієї причини, щоб оперативно відреагувати «на політичний вакуум, який утворюється після цієї події».

Іншими словами, йде робота на випередження, – пояснив він. І додав: найближчим часом буде представлена ​​безпечна платформа, яка і об’єднає однодумців в майбутню партію.

Що буде з НАУ

Разом з тим Латушко попереджає: можливий сценарій, при якому Лукашенко може створити власну партію і інші «кишенькові партії» для демонстрації «псевдодемократії».

Демократичні партії за підтримки білорусів заблокують його задуми, – запевняє керівник НАУ.

До слова, про Народний антикризовий управлінні. Павло Латушко заявив, що створення нової партії не означає ліквідацію його організації, оскільки партія – це «інструмент для майбутнього етапу», а НАУ функціонує в даний час.

НАУ «припинить роботу, як тільки країна отримає нового, законно обраного президента», – зазначив політик.

Що до партії, то вона буде займатися створенням Нової Білорусі в рамках багатопартійної системи, – резюмував він.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button