Шоу-бізнес

Лариса Долина оцінила спів Бузової "a la джаз" вживу

Днями Ольга Бузова зважилася виконати наживо свій хіт «Мало половин» в стилі джаз. Примітно, що наважилася на це телеведуча в присутності самої Лариси Доліної.

Оцінити талант колеги народна артистка і джазова виконавиця змогла на гала-вечері премії «ЖАРА».

Отже, 24 березня Ольга Бузова вирішила представити свій «хіт» в новому звучанні під акомпанемент рояля в стилі джаз.

Чи то випадково, чи то зі злого наміру, але ближче всіх до неї в цей момент перебувала радянська і російська джазова співачка, народна артистка Росії – Лариса Долина.

Ольга Бузова
Фото: Instagram

Реакцію артистки на почуте передбачити було не складно. З прихованим диханням глядачі стежили за реакцією Доліної, яка намагалася зберігати «нейтральне вираз обличчя».

Лариса Олександрівна з честю витримала цей іспит і тільки на мить здивовано подивилася на акомпанував Бузової руду особу, яка підспівуючи, намагалася підтримати Бузову.

Що стосується Бузової, то як помітили журналісти «П’ятого каналу», вона теж намагалася з усіх сил «еротично вигинаючи спину і погладжуючи ноги».

Глядачі бурхливо відреагували на висловлену композицію, а ті, хто не змогли більше стримувати себе – сміялися.

Незважаючи на відвертий сміх в залі Бузова все ж вирішила доспівати до кінця.

Відео з’явилося на сторінці в Instagram Юлианна Караулова, під яким користувачі залишили далеко не втішні коментарі: «Пекло Лариси Доліної», «Лариса тримається до останнього», «А руда там наспівує, бідна Долина».

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button