• Сб. Лип 24th, 2021

Nevo News

Головні новини

Китайські астронавти ефектно помстилися США

Відnevo-admin

Чер 22, 2021

Китай став першим сучасним державою, яке реалізувало плани зі створення національної орбітальної космічної станції.

В даний час перший космічний екіпаж з КНР займається монтажем та підключенням обладнання. Станція буде введена в експлуатацію протягом року.

мирний космос

Але як стало відомо, США поспішили подати заявку на участь своїх космонавтів в наукових роботах на борту орбітальної станції “Тяньгун».

Тут варто зазначити, що від імені Китайського національного космічного управління запрошення до наукового співробітництва отримали 17 держав, в тому числі і Росія.

МКС
Фото: Pixabay

Більш того, російській стороні китайські астронавти навіть надали право зайняти окремий відсік, або зовсім пристикувати свій модуль до китайської станції.

запит США

Судячи з того, що США довелося просити Китай про участь в програмі, в списку запрошених Вашингтон не числиться.

У відповідь на запит представники Китайського національного космічного управління відповіли на офіційне прохання Вашингтона відмовою.

Причини криються в невідповідність запиту стандартам наукових цінності і технологій, а також в неодноразових відмов американських колег приймати китайський екіпаж у дослідних місіях на МКС.

доля МКС

В даний час будівництвом своєї національної орбітальної станції займається Росія. Участь РФ в проекті МКС припиняється. Підтримка працездатності МКС без російського вкладу залишається під питанням.

На даний момент МКС це єдине місце, де до 2025 року поки що можуть працювати американські астронавти.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *