• Чт. Лип 29th, 2021

Nevo News

Головні новини

Китай відкинув план розслідування походження COVID-19, запропонований ВООЗ

Відnevo-admin

Лип 22, 2021

Стало відомо, що китайський уряд відкинуло план розслідування причин походження коронавируса SARS-CoV-2, розроблений ВООЗ.

Заступник голови комітету охорони здоров’я КНР не погодився з опублікованими формулюваннями, використовуваними в розробленому пропозиції.

Йдеться про план другої фази розслідування походження коронавирусной інфекції нового типу.

У Китаї вважали дані заходи неповажними по відношенню до науки і здоровому глузду, після чого було заявлено про відмову від їх дотримання.

Наука
Фото: Pixabay

У той же час чиновник повідомив, що країна проти політизованого підходу до розслідування, але не відмовляється від проведення розслідування.

Втора фаза буде заснована на науковому підході і висновках, зроблених за результатами першої фази розслідування, зазначили представники КНР.

Ми не будемо слідувати цьому плану. Уряд Китаю підтримує проведення розслідування, заснованого на науковому підході, – цитує МІА «Росія сьогодні»Слова представника МОЗ КНР.

Нагадаємо, що раніше доктор Тедрос Гебрейесус заявив, що ВООЗ планує аудит лабораторій та інших установ, розташованих в районі перших виявлених випадків зараження COVID-19 в грудні 2019 року.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *