• Ср. Вер 22nd, 2021

Nevo News

Головні новини

Ксенію Собчак підозрюють у наявності громадянства Ізраїлю

Відnevo-admin

Тра 10, 2021

Напередодні, в День Перемоги у Великій Вітчизняній війні про патріотка-телеведучої Ксенії Собчак стали поширюватися абсолютно не святкові чутки.

У Мережі, як то кажуть, усім миром обговорюють чутки про ізраїльське громадянство журналістки. Підозрюють, що її син теж біпатрид.

Все почалося з того, що в своєму Telegram-каналі Собчак висловила обурення з приводу щорічного параду Перемоги і, відповідно, всіх фінансових витрат, пов’язаних з його підготовкою і проведенням.

висловлення Собчак

Зізнавшись, що в її розумінні День Перемоги – це «день пам’яті і скорботи», вона привела в приклад традиції, встановлені в Ізраїлі.

Собчак
Фото: Instagram

Собчак розповіла, що в День Катастрофи ізраїльтяни згадують загиблих під час Другої світової війни євреїв. Звучать сирени.

Зупиняються машини, а населення виходить на вулиці, щоб помовчати дві хвилини.

Іншими словами, все, що відбувається на колишньому пострадянському просторі, на думку оскандалилася блогерша, що не пам’ятні заходи, а брязкання зброєю.

Мережа моментально відреагувала на черговий демарш Ксенії чутками про громадянство Ізраїлю, яке вона ретельно маскує в суспільстві.

Я ще раз офіційно заявляю: ні у мене, ні у мого сина немає ніякого іншого громадянства, крім російського, – написала розгнівана Собчак.

Для більшої переконливості журналістка додала, що ізраїльський паспорт їй ні до чого, т. К. «Це моя країна!», Та й народжувала вона в Росії, а не «там».

До слова, Дмитро Шепелєв теж якось зізнався, що не розуміє сенсу військового параду на День Перемоги. Користувачі після цих слів пригрозили йому відписатися від аккаунта.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *