Шоу-бізнес

Ксенія Собчак розкритикувала нову дружину Сергія Шнурова

Ксенія Собчак прокоментувала зміни Сергія Шнурова, які відбулися з ним після чергової одруження.

За словами журналістки, фронтмен групи «Ленінград» дуже сильно змінився після того як розлучився з Матільдою і в його житті на правах законної дружини з’явилася Ольга Абрамова.

Як повідомляють ЗМІ, розлучення Шнурова і Матильди викликав шок у шанувальників, тому що завдяки колишній дружині Шнуров знову став збирати стадіони під час гастролей.

Після розлучення Шнуров вирішив не зволікати з новим шлюбом і через кілька місяців оголосив про свою наречену Ользі Абрамової – дочки єкатеринбурзького бізнесмена-мільйонера Валерія Абрамова.

Сергій Шнуров
Фото: скріншот

Відомо, що Собчак дружила зі Шнуровим до розлучення з Матільдою, але після телеведуча і музикант почали публічно ображати один одного і часто влаштовували словесні баталії в соцмережах.

Собчак вважає, що новий шлюб музиканту не обіцяє нічого хорошого, але особисто для себе нова дружина зробила висновки і діє грамотно.

Вона «зачистила територію» і обірвала всі нитки і тепер Шнуров ні з ким з колишнього оточення не спілкується і навіть «телефони поміняв», зауважила Ксенія.

Ось нова жінка для нього, звичайно, робить гірше, але для себе вона все робить грамотно. Прийшла, зачистила територію, тому що всі ниточки в минуле будуть тягнути до Матильди, іншим людям, а тут вже все – ФСБ, Борис Титов, партія, – заявила журналістка в YouTube-шоу “Обережно, Собчак!”.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button