• Пт. Жов 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Кремль прокоментував повернення російських дипломатів з КНДР дрезиною

Відnevo-admin

Лют 28, 2021

У зв’язку з тим, що Північна Корея тривалий час зберігає свої кордони закритими, російські дипломати з родинами були змушені з пригодами повертатися на батьківщину.

Зокрема, вони скористалися саморобної дрезиною. При цьому самі ж її і штовхали. У соцмережах з’явилися кадри незвичайного способу переміщення працівників дипмісії.

Також на ситуацію відреагували в Кремлі. Зокрема, обставини того, що сталося прокоментував прес-секретар Президента РФ Дмитро Пєсков.

Коментарі Пєскова

Він зауважив, що російським дипломатам через обмеження, введених через пандемії коронавируса, довелося повертатися в Росію довгим і важким шляхом.

візок
Фото: скріншот

На якомусь етапі подорожі співробітники дипломатичної місії штовхали дрезину – сталося це на останньому кілометрі їх маршруту.

З цього приводу Дмитро Пєсков повідомив, що дипломатична служба, незважаючи на зовнішню елегантність, насправді складна і терниста.

Він додав, що ситуацію краще оцінювати з позиції МЗС Росії і, зокрема, його офіційного представника Марії Захарової.

Дипломатична служба дуже терниста, складна. Вона здається такою, знаєте, симпатичною дуже, елегантною, а насправді це дуже складна, сувора і напружена служба. Бувають, напевно, і такі моменти, – цитує прес-секретаря агентство ТАСС.

Що кажуть в МЗС Росії

Раніше в МЗС Росії заявляли, що в зв’язку з закритими через коронавируса межами і припиненими авіарейсами співробітникам російського посольства в Північній Кореї, а також членам їх сімей довелося 32 години їхати на поїзді, потім 2 години на автобусі до кордону, а після – зробити піший перехід на територію Росії.

На останньому етапі подорожі дипломати виготовили візок, на якій розмістили дітей і речі. Її вони штовхали по рейках більше кілометра.

На російській станції Хасан співробітників зустріли колеги з представництва МЗС у Владивостоці.

На наданому урядом Приморського краю автобусі їх доставив в аеропорт. У п’ятницю вночі вони вилетіли в Москву.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *