• Нд. Чер 20th, 2021

Nevo News

Головні новини

Крапівіна зробила нові заяви про Кіркорова і Манукяном

Відnevo-admin

Чер 11, 2021

Тепер уже колишній продюсер співачки Світлани Лободи зробив нову заяву, що стосується Філіпа Кіркорова і Давида Манукяна.

Продовжуючи коментувати поведінку виконавців після скандальної премії Муз-ТВ, Крапівіна помітила, що вона втопила б їх в річці ще в дитячому віці.

Нагадаємо, що причиною конфлікту стала поява зірок на церемонії премії Муз-ТВ в парі, в образі молодят на весільному кортежі.

Глядачі сприйняли поведінку музикантів як розіграш, проте продюсер на тлі подій того дня порахувала, що подібною поведінкою артисти ганьблять своїх батьків.

Нателла Крапівіна
Фото: Instagram

Далі було опубліковано заяву про кавказців і шашликах, яке, ймовірно увійде в історію російського шоу-бізнесу.

Бізнес-леді записала відеозвернення, адресоване королю вітчизняної естради в якому перераховуючи всі регалії Філіпа Бедросовича нагадала йому про те, що він перекрутив суть її коментаря.

Нателла Крапівіна всього лише хотіла звернути увагу на ту «культуру», яку пропагують зірки, заохочуючи прояв аморального способу життя.

А у відповідь на звинувачення в гомофобії і плагіаті Крапівіна нагадала Кіркорову, як той в інтерв’ю назвав ЛГБТ-спільнота «блакитний зграєю» і про безліч римейків і судових позовів, які породжує творчість артиста.

Коментар набрав понад 150 тисяч лайків, серед яких є відмітка Ірини Меладзе.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *