Спорт

Костянтин Мілюков зі збірної Білорусі продовжує боротьбу за медалі на ЧС з фігурного катання

У Швеції проходить чемпіонат світу з фігурного катання. Боротьбу за високі місця продовжують і представники збірної Білорусі.

Так, в чоловічому одиночному катанні виступає 26-річний Костянтин Мілюков.

За підсумками короткої програми білоруський фігурист потрапив в топ-16, набравши 78,86 балів, повідомляють закордонні ЗМІ.

Таким чином, Мілюков відібрали в довільну програму і зберігає шанси на високе місце за сумою балів.

Костянтин Мілюков

Поточними лідерами в змаганні серед чоловіків є фігуристи з Японії Юдзуру Ханю (106,98 балів) і Юма Кагіяма (100,96 балів).

Третє місце за підсумками короткої програми зайняв представник збірної США Нейтан Чен, який набрав 98,85 балів.

У топ-5 потрапив представник команди Федерації фігурного катання Росії Михайло Коляда. На його рахунку 93,52 бала.

У жіночому одиночному катанні поточним лідером є 16-річна російська фігуристка Ганна Щербакова. Її співвітчизниця Єлизавета Туктамишева посідає третє місце. На другому місці – 18-річна японка Ріка Кіхіра.

В одному з видів змагань комплект медалей вже розіграний. Чемпіонами світу стали росіяни Анастасія Мішина та Олександр Галлямов.

Срібними призерами у змаганні спортивних пар стали представники збірної Китаю Сунь Веньцзін і Хань Цун. Бронзу вибороли Олександра Бойкова і Дмитро Козловський з Росії.

Білоруси Богдана Лукашевич та Олександр Степанов зайняли 18-е місце.