Технології

Компанію Ілона Маска звинуватили в спробі виведення ядерної зброї в космос

Космічну компанію Ілона Маска SpaceX звинуватили в планах по виведенню ядерної зброї в космос.

Відповідну заяву 27 березня зробив глава «Роскосмосу» Дмитро Рогозін. Він вважає, що заклики до тераформуванні планет – всього лише прикриття для мілітаризації космосу.

Під тераформуванні планет мається на увазі процес їх штучного перетворення. Вважається, що таким чином можна створити умови, близькі до земних на інших планетах.

Відповідно до заяв Ілона Маска, найкращим і швидким способом терраформирования Марса є ядерне бомбардування Червоної планети в певних районах.

космос
Фото: Pixabay

У своєму Telegram-каналі Дмитро Рогозін зазначив, що так зване Терраформирование Марса та інших планет – всього лише привід для знаходження в космосі ядерної зброї.

В реальній ситуації, на думку глави Роскосмосу, це зброя стане в нагоді тільки в одному випадку: щоб назавжди терраформіровать Землю.

Варто зазначити, що ще 31 липня 2018 року американська планетологи з Колорадського університету в Боулдері з’ясували, що процес терраформирования Марса в найближчому майбутньому не принесе результатів.

Вважається, що на Червоній планеті на даний момент низька концентрація вуглекислого газу, який необхідний для створення атмосфери.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button