• Сб. Чер 19th, 2021

Nevo News

Головні новини

Коміка Івана Абрамова розкритикували за висловлювання про дружину

Відnevo-admin

Чер 9, 2021

У Мережі згадали старе інтерв’ю відомого російського коміка Івана Абрамова. Слова артиста стали причиною суперечок.

Абрамов в своєму монолозі образливо висловився про жінок. До теми підключилися деякі представники шоу-бізнесу, які не змогли залишатися байдужими.

Як з’ясувалося, Іван пред’являє до матері своїх дітей цілий список вимог. За словами гумориста, жінка повинна бути лагідною, розумною, красивою, а також мати хороший м’який характер. Тільки в цих випадках шлюб буде збережений.

«Я дружину відразу попередив, що на 100% зміню своє ставлення до неї в разі набору ваги. Можливо, на зраду не піду, але ставитися до неї стану гірше », – заявив Іван Абрамов в інтерв’ю YouTube-каналі« Макарена ».

Іван Абрамов
Фото: Instagram

Передплатників і глядачів обурило ставлення коміка до своєї дружини. Багато в коментарях відзначили, що після почутого почали ставитися до гумориста інакше.

Відеоролик в своєму Instagram розмістила блогер Наталія Краснова. Вона розкритикувала Абрамова і поцікавилася, чому він споживацьки ставиться до жінки. Вона також поставила питання про те, чи буде Іван також ставитися до своїх дочок.

Олена Водонаєва порадила коміку підбирати слова і думати про наслідки сказаного.

Блогер Іда Галич також відреагувала на слова відомого коміка. Вона розповіла, що після відеоролика на неї нахлинули спогади про свої комплекси, через які вона страждала після пологів. Галич закликала жінок любити і цінувати себе за будь-яких ситуаціях.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *