Шоу-бізнес

Колишня дружина зірки «Універ» розсекретила причини розлучення

Російський актор Віталій Гогунський, який здобув популярність після ролі Кузі в серіалі «Універ», за десять років батьківства бачився з сім’єю не частіше ніж раз на місяць. Зараз його екс-дружина чекає матеріальної допомоги від колишнього коханого.

У бесіді з журналістами Ірина Маірко чесно назвала причину розлучення.

Маірко зізналася, що Гогунський ніяк не міг визначитися, що для нього важливіше – сім’я чи вільна незалежна життя.

Екс-обраниця артиста зазначила, що вони кілька разів сходилися і розходилися після народження спадкоємиці, але потім все ж вирішили одружитися, коли доньці виповнилося сім років.

Віталій Гогунський
Фото: Instagram

Життя з дружиною і дитиною давалася Віталію важко. У чоловіка була творча депресія, але, незважаючи на старання Ірини, обстановка в будинку була напруженою. Також вона додала, що в той час вони зіткнулися з фінансовими труднощами.

Останньою краплею для жінки стало те, що артист не зміг допомогти дочці підготуватися до дитячого свята, оскільки довго зволікав вирішення питання. В результаті дівчинка вирішила не брати участі в заході.

Після розлучення чоловік перестав брати участь у вихованні дитини, а також ніяк не допомагав фінансово. Однак варто додати, що в недавньому інтерв’ю Борису Корчевніковим він заявив, що його юристи займаються питанням аліментів.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button