Шоу-бізнес

Коханка Єфремова вирушила судитися через знімною квартири

Актриса Дарина Белоусова, яку запідозрили в стосунках з артистом Михайлом Єфремовим, зажадала більше 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дані кошти, за її словами, повинна виплатити господиня нерухомості, в якій проходили побачення.

Стало відомо про те, що після події дорожньо-транспортної пригоди в центрі Москви він залишився в орендованій квартирі Білоусової. Саме з цієї квартири російського актора вивели в наручниках.

Через кілька тижнів після аварії господиня житла Анна Захерман заявила, що Єфремов і його коханка Білоусова завдали їй шкоди на 365 тисяч рублів. За її словами, вони розбили вікно, зламали холодильник і навіть підпалили, а також викинули майно, яке знаходилося там. Йдеться про фіранках, килимах та інших речах.

Білоусова
kino-teatr

Більш того, виявився розколотий унітаз. Незважаючи на дані претензії, Білоусова судиться з Захерман. Відомо, що в суд актриса звернулася ще в січні поточного року з вимогою повернути 317 тисяч рублів.

Причиною є те, що після дорожньо-транспортної пригоди господиня даної нерухомості виселила її з квартири, залишивши собі страховий депозит і 177 тисяч рублів, які дорівнюють сумі за 2,5 місяці проживання.

За словами колег відомого актора, саме Єфремов міг оплачувати знімання квартири. Адже основний дохід Білоусової – робота в театрі.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button