Спорт

КХЛ. Плей-офф. Мінське «Динамо» відразу з пітерським СКА

У Континентальній хокейній лізі стартували перші матчі раунду плей-офф. У Західній конференції мінське «Динамо» відвідало Санкт-Петербург, де спробував здолати місцевий СКА.

Безуспішно, хоч перше протистояння в даному дуеті починалося досить непогано для білорусів – вони першими закинули шайбу. Але все ж програли.

Господарі перемогли, відправивши у ворота голкіпера «зубрів» чотири шайби, тоді як їхні власні гості вразили тільки два рази. Разом – 4: 2.

Перший період закінчився на користь мінчан, закинув одну безмовну шайбу, але в другому вони пропустили три і не закинули жодної у відповідь. Остання двадцятихвилинка завершилася нічиєю – 1: 1.

хокей

До речі, такий же рахунок – 4: 2 на користь СКА – був зафіксований в матчі цих суперників кілька днів тому в останній зустрічі регулярного чемпіонату. Вона також проходила в місті на Неві.

Що стосується вчорашнього протистояння, то в складі «біло-блакитних» влучними кидками відзначилися Павло Варфоломєєв (1-й період) і Павло Воронін (3-й період).

За господарів відзначилися Андрій Кузьменко (дубль) і Василь Подколзин в другому періоді, а Йоонас Кемппайнен – ​​в третьому.

Наступну гру плей-офф суперники проведуть також в Санкт-Петербурзі – 4 березня.