• Чт. Чер 24th, 2021

Nevo News

Головні новини

Кардашьян вперше розповіла про проблеми в шлюбі з Каньє Вестом

Відnevo-admin

Чер 5, 2021

Світська левиця вперше прокоментувала своє розлучення з відомим американським музикантом.

Про розлучення 40-річної телезірки Кім Кардашьян та 43-річного репера Каньє Уеста вперше заговорили на початку року, в лютому знаменитості вирішили подати документи для того, щоб їх розвели.

У черговому випуску шоу «Сімейство Кардашьян» Кім розповіла про те, що боролася за збереження шлюбу. Однак потім зрозуміла, що не є тією дружиною, яку заслуговує Уест.

З цієї причини, як сказала сама бізнесвумен, вона відчуває себе невдахою.

Кім Кардашьян і Каньє Уест
Фото: Instagram

Кім вважає, що Каньє потрібна поруч жінка, яка буде підтримувати кожен його крок і слідувати за ним.

Також в епізод потрапив момент, коли мама чотирьох дітей розлютилася через те, що в кухні хтось із її родичів залишив печиво. Вона заявила, що не хотіла б набрати вагу. Після цього вона заявила, що хоче піти в свою кімнату і ніколи звідти не виходити. Її сестра пояснила це тим, що зараз Кім переживає складний період, тому зганяє свою злість різними способами.

З чуток в ЗМІ і Мережі, подружжя розлучається без скандалів. У шлюбі у пари народилося четверо дітей. Чоловік вимагає спільної опіки над малюками.

Відзначимо, що раніше артист вже коментував розрив з дружиною. Він зазначив, що дозволив Кардашьян першої подати документи до суду, щоб це виглядало гідно.

Також він зізнався, що шкодує про шлюб зі світською левицею і назвав матір своїх дітей гіршою дружиною.

Друзі Уеста відзначили в розмові з журналістами, що його дружина була одержима славою. Близько артиста додали, що Кім ревнувала і могла проявляти агресію.

За словами все тих же джерел, Каньє радий, що їх сімейного життя прийшов кінець.

За повідомленнями в пресі, музикант обірвав контакти з екс-коханої, вони зв’язуються через адвокатів. Однак 43-річний репер продовжує бачитися зі спадкоємцями, але тільки за тієї умови, що його колишньої дружини не буде поруч.

Ольга Котова Автор: Ольга Котова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *