• Чт. Вер 23rd, 2021

Nevo News

Головні новини

Каранік розповів про президентські амбіції

Відnevo-admin

Сер 28, 2021

Голова Гродненського облвиконкому Володимир Каранік заявив, що не думає про якісь президентські амбіції і розмови на цю тему з Лукашенком у нього не було.

Про це Каранік розповів в ефірі YouTube-каналу «Головний. Тур ».

Телеведучий поцікавився у краник, чи знає той про існування «списку Лукашенко», куди входять чиновники, які колись, на думку президента, могли б очолити Білорусь.

Як ви думаєте, чи входите ви в список можливих претендентів на пост Президента після Лукашенко і чи є у вас президентські амбіції? – запитав Тур.

Каранік розповів про президентські амбіції
Фото: скріншот

Каранік відповів, що ці чутки пішли після того, як президент побував на Гродненському підприємстві «Молочний світ». Тоді активно обговорювалося питання транзиту влади.

Лукашенко тоді як приклад назвав кілька прізвищ чиновників з Гродненського регіону, але якби президент проводив зустріч в іншому регіоні, то звучали б зовсім інші прізвища, зазначив Каранік.

Що стосується президентських амбіцій, то таких у нього немає.

За словами Караніка, у нього своєї роботи досить, і думати про якісь там президентських яких подальших політичних амбіціях, – це марна трата часу.

Крім того, зазначив Каранік, президент не раз говорив, що нікого «за вуха тягнути не буде» і новим президентом Білорусі стане той, кого вибере народ.

Світлана Протас Автор: Світлана Протас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *