Політика

«Його використовували». Латушко заявив про білоруський Червоному Хресті

Нещодавно організація білоруської опозиції, іменована «Народний антикризовий управління», звернулася в Міжнародний комітет Червоного Хреста. Це пов’язано з діяльністю його представництва в Білорусі.

Дана подія прокоментував керівник НАУ Павло Латушко. Текстовий варіант опублікований в телеграм-каналі політика.

Міжнародний червоний хрест завжди асоціювався з організацією, що допомагає людям, які потрапили в біду, в ситуації, коли для їх здоров’я і життя є реальні загрози, – зазначає Латушко.

За його словами, в Червоному Хресті працюють люди, які допомагають іншим і завжди борються за правду.

Листя салату
Фото: соцмережі

У мене, як у людини, виникає велике питання: чому Міжнародний червоний хрест, одна з найавторитетніших в світі організацій, використовується в Білорусі як політичний інструмент? – поцікавився екс-міністр і дипломат.

Суть критики Латушко

Павло Латушко зазначає: «його використовували для фальсифікації виборів 9 серпня 2020 року, і зараз використовують для наповнення порожній зовнішньополітичного порядку».

Він нагадує: поки в білоруському МЗС «проходять зустрічі з посмішками чиновників МКК», в тюрмах від тортур і репресій страждають сотні людей, а по відношенню до десятків тисяч білорусів «працює конвеєр арештів».

Тисячі білорусів гинуть через бездіяльність орденоносних міністрів охорони здоров’я і їхніх начальників, які приховують правду про масштаби пандемії в Білорусі, – додав Латушко.

У зв’язку з цим він ставить запитання: чи можна на цьому тлі дії МКК в Білорусі вважати позитивними сторінками в його історії?

Що чекає від МКК Латушко

Політик висловив переконання в тому, що МКК, тричі нагороджений Нобелівською премією миру, завжди буде на стороні закону, справедливості та правди.

Переконаний, що авторитетна міжнародна організація повинна виступити на стороні білоруського народу, – резюмував він.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button