Шоу-бізнес

Іван Ургант потішився над стрижкою і манікюром Єгора Крида

Незважаючи на дитячий формат шоу «Голос.Деті», навколо кожного нового випуску киплять справжні дорослі пристрасті.

«Симпатична блондинка» так шоумен Іван Ургант прокоментував зовнішній вигляд члена журі Єгора Крида, а все через нової зачіски і витонченого манікюру популярного серед молоді виконавця.

У вечірньому шоу Іван Ургант разом з гостею програми Поліною Гагаріної розіграв цей епізод як по нотах, а заодно від душі посміявся над зовнішністю молодіжного кумира.

На адресу Поліни Гагаріної Ургант спробував було відпустити комплімент з приводу її зовнішнього вигляду на телепроекті «Голос.Деті».

Єгор Крід
Фото: скріншот

Ледве шоумен заявив про те, що Гагаріна є окрасою журі цього конкурсу, як співачка перервала його, заявивши, що в проекті вона участі не бере і припустила, що Ургант переплутав її з Лободою.

З короткою стрижкою, блондинка така симпатична, такий манікюр, – спробував було виправити ситуацію шоумен.

Тут Поліну осінило, що насправді ведучий вирішив потішитися над Єгором Крідом, який дійсно входить до складу журі.

Ургант не в першій піднімає на сміх репера. Якось він нагадав глядачам правила конкурсу, які наказують членам журі «Голосу» необхідність розбиратися в музиці.

Що стосується Єгора Крида, то його поведінка якось викликало хвилю обурення у передплатників, після того як виконавець опублікував фото в кріслі наставника шоу, демонструючи непристойний жест.

Пов’язані Статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button