• Пт. Жов 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Іван Ургант потішився над стрижкою і манікюром Єгора Крида

Відnevo-admin

Бер 1, 2021

Незважаючи на дитячий формат шоу «Голос.Деті», навколо кожного нового випуску киплять справжні дорослі пристрасті.

«Симпатична блондинка» так шоумен Іван Ургант прокоментував зовнішній вигляд члена журі Єгора Крида, а все через нової зачіски і витонченого манікюру популярного серед молоді виконавця.

У вечірньому шоу Іван Ургант разом з гостею програми Поліною Гагаріної розіграв цей епізод як по нотах, а заодно від душі посміявся над зовнішністю молодіжного кумира.

На адресу Поліни Гагаріної Ургант спробував було відпустити комплімент з приводу її зовнішнього вигляду на телепроекті «Голос.Деті».

Єгор Крід
Фото: скріншот

Ледве шоумен заявив про те, що Гагаріна є окрасою журі цього конкурсу, як співачка перервала його, заявивши, що в проекті вона участі не бере і припустила, що Ургант переплутав її з Лободою.

З короткою стрижкою, блондинка така симпатична, такий манікюр, – спробував було виправити ситуацію шоумен.

Тут Поліну осінило, що насправді ведучий вирішив потішитися над Єгором Крідом, який дійсно входить до складу журі.

Ургант не в першій піднімає на сміх репера. Якось він нагадав глядачам правила конкурсу, які наказують членам журі «Голосу» необхідність розбиратися в музиці.

Що стосується Єгора Крида, то його поведінка якось викликало хвилю обурення у передплатників, після того як виконавець опублікував фото в кріслі наставника шоу, демонструючи непристойний жест.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *