• Сб. Чер 19th, 2021

Nevo News

Головні новини

Іван Охлобистін розповів про свій останній розмові з батьком

Відnevo-admin

Тра 5, 2021

Іван Охлобистін розповів про те, за яких обставин відбувся його остання розмова з батьком.

За словами Івана Івановича, він народився коли його батькові виповнилося 60 років. Варто відзначити, що його батько був лікарем, що врятували в роки Великої Вітчизняної війни чимало життів.

Коли Іванові Олобистіну-молодшому виповнилося п’ять років, його батьки розлучилися, але батько займався вихованням сина.

Згадуючи про свого покійного батька, актор називає його добрим чарівником «в глибокій конспірації».

Іван Охлобистін
Фото: Instagram

В силу отриманих серйозних поранень в роки війни, Іван Охлобистін старший не дожив до 80 років, при цьому він розумів, що результат близький.

Прощалися цікаво. Я прийшов, а він збирався їхати до військового госпіталю Бурденка, тому що, мабуть, погано себе почував, хоча цього не показував. На порозі зупинився: «Скажи що-небудь таке». Я кажу: «Передай привіт бабусі». – “Добре”. А бабуся вже померла, – цитує слова артиста видання «Старх».

За словами актора, він розумів, що його слова не зможуть засмутити або травмувати батька. Він вважав, що той виходив «як йдуть сторожові пси в ліс помирати».

Пояснюючи, чому батько йшов до шпиталю Бурденко, Охлобистін зазначив, що там він колись працював сам, там працювали його учні.

За його словами, поки готували палату для батька, він «кокетував» з дівчиною в реєстратурі.

Потім вона відійшла, а коли повернулася, він уже ніби спав. Притулив голову до стіни, очі закрив і помер, – розповів Іван Охлобистін.

Ігор Зур Автор: Ігор Зур

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *