• Сб. Жов 16th, 2021

Іспанія або Франція? Як завершився фінал футбольної Ліги націй

Жов 11, 2021

У неділю, 10 жовтня, в Італії відбувся фінальний матч Ліга Націй УЄФА 2020/2021.

Гра пройшла на міланському стадіоні «Джузеппе Меацца».

Суперниками в фіналі стали збірні Іспанії та Франції.

Вольову перемогу з рахунком 2: 1 здобули французи, повідомляють інтернет-джерела.

футболісти

хід матчу

У першому таймі не було забито жодного гола. Однак друга частина матчу виявилася набагато більш видовищною.

Рахунок був відкритий на 64-й хвилині поєдинку. Ворота суперника розпечатав півзахисник збірної Іспанії Мікель Оярсабаль.

Вже через дві хвилини французам вдалося відновити рівновагу в рахунку. Відзначився форвард Карім Бензема.

Вирішальний гол був забитий на 80-й хвилині матчу. Перемогу своїй команді приніс нападник Кіліан Мбаппе.

У підсумку збірна Франції виграла з рахунком 2: 1 і стала другим в історії переможцем футбольної Ліги націй. У 2019 володарем першого титулу стала збірна Португалії.

Матч за третє місце

Вчора відбувся і поєдинок за бронзові медалі. На туринському стадіоні «Альянц Стедіум» зустрілися збірні Італії та Бельгії.

Перший гол був забитий на самому початку другого тайму. Італійську команду вивів уперед півзахисник Ніколо Барелла.

На 65-й хвилині зустрічі перевага італійців подвоїв Домеіко Берарді: футболіст реалізував пенальті.

Бельгійцям вдалося відіграти лише один гол. Автором результативної дії став півзахисник Шарль де Кетеларе.

Таким чином, збірна Італії здобула перемогу в матчі за третє місце з рахунком 2: 1.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон