• Вт. Чер 15th, 2021

Хто зіграє в головному матчі ЧС-2021 з хокею: стали відомі обидва фіналісти

Чер 5, 2021

У фіналі проходить в Латвії чемпіонату світу з хокею зіграють збірні Канади і Фінляндії.

Про це стало відомо сьогодні, 5 червня, після завершення двох півфінальних зустрічей.

У першому матчі 1/2 фіналу канадські хокеїсти обіграли американців з рахунком 4: 2.

У другому півфіналі фіни виявилися сильнішими німців – 2: 1.

хокей

Матч Фінляндія – Німеччина

Переможні шайби фінські спортсмени забили в першому періоді. Відзначилися Ііро Пакарінен і Ханнес Бьyoрнінен.

У другому періоді німецьким хокеїстам вдалося відіграти одну шайбу. Гол забив Маттіас Плахта.

Третій період завершився без результативних дій: збірної Німеччини не вдалося зрівняти рахунок, а у команди Фінляндії не вийшло зміцнити перевагу.

Підсумковий рахунок – 2: 1 на користь фінів.

Заключний день турніру

Головна гра світової першості з хокею відбудеться в неділю, 6 червня.

Зіграють переможці півфіналів – Канада і Фінляндія.

В цей же день відбудеться і матч за бронзові медалі. Учасниками гри стануть команди, які зазнали поразки в 1/2 фіналу: США і Німеччина.

Нагадаємо, збірна Білорусі вибула з турніру за підсумками групової стадії: команда зайняла останнє місце в групі A.

Курчев Антон Автор: Курчев Антон