• Пт. Жов 15th, 2021

Nevo News

Головні новини

Хто налаштовує і допомагає оплачувати рекламу відомим компаніям Білорусі?

Відnevo-admin

Бер 1, 2021

Правильний вибір партнерів по digital-просування – обов’язкова умова для компаній і брендів, які хочуть заробляти більше і отримувати гарантований повернення від інвестицій в інтернет-маркетинг.

Ключовий критерій для оцінки надійності партнера – наявність у агентства статусів і сертифікатів рекламних систем, які підтверджують високу якість послуг, рівень відповідальності і підготовки співробітників.

Який статус підтверджує досвід агентства по роботі з Facebook і Instagram

Преміум-маркетинговий партнер Facebook – це статус, для отримання якого агентство повинно відповідати жорстким критеріям відбору та довести свою експертизу в розробці digital-стратегій, розміщення реклами в соціальних мережах і медіа.

Хто налаштовує і допомагає оплачувати рекламу відомим компаніям Білорусі?

На сьогоднішній день серед усіх агентств з Білорусі цей статус є тільки у Група Webcom.

Серед трьох рівнів партнерів по маркетингу Facebook (Account, Preferred і Premium) статус Premium має найвищий рівень і підтверджує експертизу агентства і великий досвід ефективної роботи з налаштування таргетированной реклами.

На які ще сертифікати варто звернути увагу

Щоб отримати всі переваги і привілеї роботи з сертифікованим рекламним агентством, важливо вибирати партнера, який регулярно підтверджує свій статус і проходить сертифікацію.

Webcom Group – єдине в Білорусі агентство зі статусом Google Ads Premier SMB Partner, а також сертифіковане агентство по роботі з рекламними інструментами Яндекса, ВКонтакте і myTarget.

Що дає робота з сертифікованим агентством

Робота з сертифікованим агентством дає клієнтам ряд додаткових переваг.

  • Доступ до бета-функцій і новим рекламним інструментам і форматам. Ви можете показувати рекламу в нових місцях і використовувати інструменти таргетингу і аналітики раніше інших – знімати вершки, поки конкуренти розігрівають аукціон в звичних плейсмент.
  • Просунуту аналітику і рекомендації щодо підвищення ефективності рекламних кампаній. Сертифікованим агентствам доступні додаткові дані про ефективність кампаній, завдяки чому ви можете оптимізувати рекламу і отримувати більше клієнтів без збільшення бюджету.
  • Пріоритетну підтримку і оперативні відповіді від служби підтримки в разі виникнення будь-яких питань або проблем з рекламою. Не потрібно чекати відповідей по кілька годин або навіть днів – всі проблеми вирішуються моментально в робочий час.
  • Підключення експертів і менеджерів рекламних систем до проектів, а також навчання і закриті онлайн-зустрічі з ними. Завдяки чому ви першими дізнаєтеся про нові інструменти і отримуєте унікальні рекомендації по налаштуванню вашої реклами.

Переваги доступні як тим клієнтам, чию рекламу ведуть експерти Webcom Group, так і тим, хто використовує сервіс Webcom Pay для самостійного поповнення рекламних акаунтів.

Що дає поповнення рекламних акаунтів через Webcom Pay

  • У Webcom Pay поповнення доступно як з ПДВ, так і без нього. При цьому вам не потрібно платити 15% податок на доходи іноземних організацій, як при роботі з рекламними системами безпосередньо.
  • Сервіс надає повний комплект закривають документів і актів по всіх системах, на які ви зараховуєте гроші.
  • Ви також отримуєте безкоштовний доступ до набору унікальних привілеїв і бонусів від Webcom Pay.

Все це – на додаток до, ймовірно, найвигіднішими умовами поповнення рекламних акаунтів на ринку.

Умови поповнення *

реклама

Вам запропонували більш вигідні умови поповнення рекламних кабінетів? Повідомте нам і ми зробимо ще краще!

Довірте ведення рекламних кампаній і білінг надійному digital-партнеру!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *